Životopis

Martin Sedlář je zlínským rodákem, který v opavské oblasti žije více než 15 let. Narodil se 21. prosince 1972 a je českým politikem a podnikatelem. Od října roku 2013 poslancem Poslanecké sněmovny Parlamentu České Republiky za hnutí ANO 2011. Je rozvedený a má dvě děti.


Založil a vlastní společnost NATURA DATA, která působí v oblasti informačních a komunikačních technologií, se sídlem v Ostravě. Zde se zabýval vývojem informačních řešení. Pět let působil jako místopředseda předsednictva Česko-polské obchodní komory. 3 roky byl členem Rady Klastru cestovního ruchu Moravskoslezského kraje. Je spoluorganizátorem branně-bezpečnostní akce Dny NATO v Ostravě.

Před svou kandidaturou do Sněmovny se politicky neangažoval a nebyl ani členem žádné politické strany. Ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR v roce 2013 kandidoval jako nestraník na kandidátce hnutí ANO 2011 v Moravskoslezském kraji a byl zvolen poslancem. Od ledna 2014 je členem hnutí ANO 2011, oblastní organizace Opava. Je členem Výboru pro obranu a Výboru pro životní prostředí Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Od října 2015 je členem Stálé komise pro kontrolu použití odposlechu a záznamu telekomunikačního provozu, použití sledování osob a věcí a rušení provozu elektronických komunikací.

Od prosince 2013 poslanec Martin Sedlář vykonává svůj mandát jak na půdě sněmovny, tak také v poslanecké kanceláři v Opavě.

___________________________________________________________________________________________________________


Máte-li nám co říci nebo máte konkrétní dotazy, jste srdečně zváni a domluvte si schůzku v naší kanceláři:
Sady Svobody 422, 746 01 Opava (mapa)
Ing. Veronika Miková, asistentka poslance
E-mail: mikovav@psp.cz; Tel.: +420 702 015 044


Hlavní aktivity, na které se opavská poslanecká kancelář zaměřuje:
- zastupování občanů města a kraje
                - osobní jednání s lidmi, kteří potřebují pomoc, podporu či radu na úrovni řízení státu (ministerstva, státní instituce a organizace),
                - zpracování zajímavých podnětů, racionální nápady a připomínky k fungování státu a jeho institucí,

- komunikace s majiteli a manažery oblastních zaměstnavatelů,
- podpora a spolupráce s místními orgány státní správy a samosprávy.


Úřední hodiny: každé pondělí od 9.00 do 17.00.